Závěrečný víkend Instruktorské lesní školy

Závěrěčný víkend ILŠVS proběhl v Jablonci nad Nisou, kde jsme jako již tradičně provozovali aktivity na vodě v jiném skupenství. V sobotu dopoledne sjezdovky na Tanvaldském špičáku, odpoledne bazén a večer návštěva plesu jabloneckých skautů. Před návštěvou bazénu se konalo vyhodnocování a přiznávání absolvence. Bohužel byl přiznán jenom jeden dekret IK, ostatní zatím mají drobné resty, které doufám dokončí v co nejkratším termínu a budu moci jim s týmem přiznat IK. Zajímavostí je, že na rozdíl od loňska, kdy část účastníků ztratila v bazénu sluch a i přes výtku dozorující plavčice jezdila stále po dvou, tak letos poslechli a nejeli po dvou, ale po pěti. V neděli jsme si vyjeli na běžky, kde nás trochu překvapilo, že najít místo k parkování je běh na dlouhou trať, po návratu nadešel čas pro vydání posledního rozkazu ILŠVS 2011 „Končím a rozpouštím Instrutorskou lesní školu vodních skautů 2011.“Uklidili jsme a předali klubovnu, kde jsme spali a vyrazili na cestu k domovům. Tak se snažte a dodělejte resty co nejdříve, ať máme čistý stůl.

King