Závěrečný víkend

Když to klapne tak se v pátek sejdeme v Jablonci,  kde nám Pampa zajistila přespání v klubovně. V sobotu sjezdovky na Tanvaldském Špičáku, odpoledne jablonecký bazén a večer účast na skautském plese v Jablonci. (z toho jasně plyne, že chlapci kvádra a děvčata šaty s sebou, taktéž plavky)
V neděli běžky a dáme kolečko okolo přehrady a odjezd domů (asi okolo 14,00-15,00)
Program – lyže, běžky, hodnocení lesní školy, předání dekretů a uzavření (ukončení) běhu lesní školy.
Teď snad už kapitáni předvedou, jak to umí na vodě, byť v jiném skupenství.

Příjezd 18.1.2013, do klubovny se bude dát jít od 18:00 po domluvě i dříve. Osobně myslím, že stejně nikdo dříve nedorazí. (kdyby jo, tak ať si to domluví s Honzíkem)
Místo klubovny (Skautského domu), Vysoká 4786/41

Cena za ubytování 70,- Kč noc/osoba

Vybavení skautského domu je spací místnost, s klukama a holkama ze střediska Křišťál zkusíme dohodnou jejich klubovny k tomu aby jsme měli prostor na hry  a povídání.
Kuchyňka je lehce vybavena. Není moc veliká. Doporučuji vlastní ešus a hrnek.
Možnost je se i sprchovat.
Bačkory (přezůvky) NUTNÉ!!!

Lyžovat lze na všech okolních střediscích v okolí Jablonce nad Nisou. Všechny střediska využívají umělé zasněžování, tak je jezdit na čem
Bazén je na hodinu a pul, upozorníme dopředu na skupinu lidí. Cena je 120,- Kč osoba.

Večer ples. Do Rychnova na ples můžeme jet buď městskou hromadnou a to autobusem č.1 nebo vlastními prostředky. Zpět do Jablonce je zajištěn svoz. Lístek na ples stojí 150,- Kč.

Na běžky lze jít na jizerky od Bedřichova sníh je a trasy jsou upraveny.