Nový ročník Kapitánské lesní školy

S velkým předstihem vyhlašujeme další ročník KLŠVS 2010. Škola je určena především vůdcům oddílů vodních skautů (skautek) ale nejen jim, Každého ročníku se účastní 2-4 „blátošlapové“ kteří chtějí získat kapitánský dekret, nebo získat kvalifikaci pro činnost svého oddílu na vodě. Projděte naše stránky, koukněte do archívu a prohlédněte fotogalerii a především se neváhejte, v případě, že vás naše nabídka oslovila, přihlásit. (Můžete použít on-line formulář na této stránce vpravo.) Uzávěrka přihlášek na prvním víkendu. Termíny jednotlivých víkendů a táborové části budou zveřejňovány, jakmile budou vedení akce známy ale nebudou se moc lišit od těch , které jsme připravili pro 2009, tak rámcově můžete počítat s podobnými termíny. Termíny tam zatím necháme náplně víkendů jsou ty samé, změnit se může jen místo a datum se změní určitě.

Těší se na vás King & tým instruktorů